O sukcesie Firmy w największym stopniu decydują nasi pracownicy. Od momentu powstania JAS-FBG, udało nam się zbudować zespół bardzo dobrze wykształconych i zaangażowanych pracowników. To właśnie dzięki nim staliśmy się jednym z liderów branży TSL na polskim rynku.

W trosce o rozwój pracowników, współpracujemy z wieloma firmami oraz instytucjami szkoleniowymi. Członkowie naszego zespołu uczestniczą m.in. w kursach spedycyjnych według międzynarodowego programu FIATA, certyfikowanych szkoleniach IT, szkoleniach sprzedażowych, księgowych, a także podnoszą swoje kwalifikacje poprzez studia podyplomowe.

Organizując praktyki oraz staże absolwenckie umożliwiamy zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych studentom z całej Polski. Dzięki temu mamy możliwość bieżącego poznawania oczekiwań młodych ludzi, którzy po praktykach niejednokrotnie zostają naszymi pracownikami.

Dołączając do naszego zespołu każda osoba zyskuje możliwość ciekawej pracy, pełnej wyzwań i okazji do poszerzania własnej wiedzy. Praca u czołowego polskiego operatora logistycznego, którym jesteśmy, to inwestycja we własny rozwój i przyszłość.

© JAS-FBG S.A. Katowice 40-706, ul. Kolejowa 17 Strona główna Mapa serwisu Kontakt