nauka otworem21 marca, jak co roku, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach zorganizował dzień otwarty szkoły. Uczniowie gimnazjów z terenu oraz okolic Gminy Pawłowice mogli w jego trakcie zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną pawłowickiej szkoły. Poznali też działalność firm wspierających szkołę, w tym naszej spółki, która na mocy stałego porozumienia ze szkołą i Urzędem Gminy, pomaga swojej klasie patronackiej o profilu logistycznym w praktycznej nauce zawodu, organizując między innymi praktyki dla uczniów.

e-mytoW związku ze znacznym zwiększeniem ilości dróg płatnych od 2011 roku (o 1 900 km), JAS-FBG S.A. zmuszona jest do podniesienia opłaty drogowej. Wysokość dodatku drogowego oszacowana została w taki sposób, aby pokryć koszty związane z koniecznością ponoszenia opłat na coraz większej liczbie dróg krajowych.

W związku z powyższym, z dniem 01.12.2017 r. opłata z tytułu e-myta będzie wynosić 8 %

JAS FBG Slupsk1JAS FBG Slupsk230 października rozpoczął działalność nowy terminal naszej spedycji krajowej. Wybudowany przez JAS-FBG S.A. nowoczesny magazyn o powierzchni 1400 m.kw. wyposażony jest w 16 doków (w tym poziom „0”), do przeprowadzania operacji cross-dockowych. Położony w Słupsku Redzikowie, przy Drodze Krajowej nr 6 (w pobliżu drogi S6), która stwarza możliwości dogodnego połączenia w ramach europejskiej trasy E28 biegnącej z Berlina do Mińska przez Szczecin i Gdańsk, jest jedną z 16 naszych placówek spedycji krajowej.

A Lonczuk 2017 webWspierany przez JAS-FBG S.A., młody szybownik, Artur Łończuk, zdobył w tym miesiącu z reprezentacją Polski, drużynowe Szybowcowe Wicemistrzostwo Świata Juniorów. X edycja tych zawodów rozegrana została w klasach club i standard, w Puciunai na Litwie. W obu klasach wystartowało 70 zawodników z 18 państw.

Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Creditreform wyróżniła firmę JAS-FBG S.A. Certyfikatem Wiarygodności
za bardzo dobrą zdolność płatniczą. Certyfikat ten jest dowodem posiadania wysokiej płynności finansowej.

certyfikat wiarygodnoci  pl jas-fbg sa 2017-08-09

© JAS-FBG S.A. Katowice 40-706, ul. Kolejowa 17 Strona główna Mapa serwisu Kontakt