A Lonczuk 2017 webWspierany przez JAS-FBG S.A., młody szybownik, Artur Łończuk, zdobył w tym miesiącu z reprezentacją Polski, drużynowe Szybowcowe Wicemistrzostwo Świata Juniorów. X edycja tych zawodów rozegrana została w klasach club i standard, w Puciunai na Litwie. W obu klasach wystartowało 70 zawodników z 18 państw.

Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Creditreform wyróżniła firmę JAS-FBG S.A. Certyfikatem Wiarygodności
za bardzo dobrą zdolność płatniczą. Certyfikat ten jest dowodem posiadania wysokiej płynności finansowej.

certyfikat wiarygodnoci  pl jas-fbg sa 2017-08-09

Spedytor Roku 2016bJAS-FBG SA już po raz VIII została laureatem Konkursu na tytuł Spedytora Roku. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas XVIII Kongresu Spedytorów, zorganizowanego 22 czerwca w Toruniu, przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki. Spółka zwyciężyła w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających ponad 50 pracowników.


Kongres poświęcony był cyfryzacji branży TSL, praktycznym aspektom funkcjonowania KAS i przepisom o monitorowaniu drogowego przewozu towarów. Zgromadził ponad 120 uczestników, przedstawicieli branży TSL, administracji, świata nauki oraz prasy i odbył się pod patronatem Ministra Infrastruktury i Budownictwa, Wiceministra Finansów oraz Krajowej Izby Gospodarczej.

fot.: M. Borkowski

21 czerwca Dziennik Gazeta Prawna ogłosił wyniki kolejnej, już 22 edycji Rankingu TSL. W tegorocznym badaniu, prowadzonym pod nadzorem merytorycznym Szkoły Głównej Handlowej, udział wzięło 66 firm. Ranking został sporządzony w oparciu o przychody uzyskane w 2016 roku. Nasza Spółka uplasowała się na II miejscu wśród przedsiębiorstw, których deklarowaną główną działalnością jest spedycja.  Jednocześnie otrzymaliśmy wyróżnienie za przychody z działalności TSL.

ranking dzialalnosc glowna webranking dzialalnosc tsl web

 

JAS-FBG KielceW ostatnich dniach terminal spedycji krajowej JAS-FBG SA w Kielcach zmienił swoją lokalizację. Nowoczesny obiekt klasy A, o powierzchni magazynowej liczącej 1500 m. kw. i powierzchni biurowej zajmującej 250 m. kw., posiada 15 doków do rozładunku samochodów tyłem oraz 1 poziom „0”. Znajduje się nieopodal węzła drogowego Kielce Północ, na trasie  S7, która już niedługo połączy Radom z Chęcinami, ułatwiając transport między Warszawą a Krakowem. Platforma w nowej lokalizacji, czynna 24 godziny, objęta jest całodobową ochroną. 7 doków z przodu budynku i 8 doków z tyłu oraz dwubramowy plac manewrowy umożliwiający wygodny dojazd do nich, usprawniają operacje cross-dockingu. Nowy adres placówki: ul. W. Witosa 61 E, 25-562 Kielce, tel.: 41 375 76 00, 41 375 76 01, 506 011 468 e-mail: colli_kielce@jasfbg.com.pl

© JAS-FBG S.A. Katowice 40-706, ul. Kolejowa 17 Strona główna Mapa serwisu Kontakt