W Bobrownikach, na drogowym przejściu granicznym z Białorusią Bobrowniki- Bieriestowica  uruchomiona została kolejna placówka agencji celnej JAS-FBG S.A. Zlokalizowana przy międzynarodowej drodze numer 65 filia będzie zapewniała całodobową obsługę tranzytu do Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej oraz EFTA.

Nowa placówka uzupełni sieć placówek JAS-FBG i spółki-córki CASPOL-TRADE Sp. z o.o. – W efekcie jej uruchomienia będziemy obecni na każdym z polskich drogowych przejść granicznych, otwartych dla transportu ciężarowego – wyjaśnia Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. agencji celnych w JAS-FBG S.A. - Przejście graniczne w Bobrownikach jest wprawdzie rzadziej uczęszczane niż Kuźnica Białostocka czy Korczowa, gdzie już mamy placówki, ale traktujemy nową filię jako uzupełnienie oferty dla importerów sprowadzających towary z krajów byłego ZSRR oraz przewoźników drogowych – dodaje dyr. Sienkiewicz.

Filia w Bobrownikach jest już drugą placówką otwartą w tym roku, dzięki czemu sieć biur agencji celnej JAS-FBG S.A. osiągnęła liczbę 69, a wraz z biurami spółki-córki CASPOL-TRADE Sp. z o.o. liczy już 73 punkty. Obsługa w nowej placówce będzie prowadzona w językach polskim i rosyjskim. Filia będzie czynna całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.

Dane teleadresowe nowej placówki:

Agencja Celna JAS-FBG S.A.
Przejście Graniczne Bobrowniki
16-040 Gródek
tel. +48 85 744 19 07
tel. kom. +48 506 011 981
e-mail: bobrowniki@jasfbg.com.pl

© JAS-FBG S.A. Katowice 40-706, ul. Kolejowa 17 Strona główna Mapa serwisu Kontakt