JAS-FBG S.A. świadczy usługi spedycji drogowej w zakresie:

Grupa Kapitałowa JAS-FBG S.A. dysponuje ok. 300 własnymi środkami transportu. Dzięki włączeniu do grupy firm transportowych i spedycyjnych - Transbud-Katowice, Transbud-Masiwa, C.A.S. Caspol połączyliśmy siły i doświadczenia dla lepszej obsługi i satysfakcji naszych Klientów.

Nasze pojazdy są w pełni ekologiczne, w większości zgodne z normami EURO 6 (wiek Spedycja Drogowa96% pojazdów nie przekracza 3 lat). Posiadamy naczepy o standardowych plandekach wysokości od 2,60 m do 2,90 m oraz naczepy specjalistyczne do przewozu blachy w kręgach "koilmuldy". Zakres usług grupy JAS-FBG jest dodatkowo poszerzony w wyniku współpracy z wieloma przewoźnikami. Dzięki temu dysponujemy samochodami o ładowności od 1,5 do 24 ton, które mogą realizować przewozy towarów standardowych oraz specjalistycznych, a także ładunków ponadgabarytowych i ponadtonażowych o ładowności brutto do 40 ton.

W ramach transportu krajowego i międzynarodowego posiadamy ubezpieczenie OC Przewoźnika do wysokości 2 000 000 PLN na każde zdarzenie oraz OC Spedytora do wysokości 250 000 USD na każde zdarzenie. W szczególnych przypadkach i na wyraźne zlecenie Klienta dysponujemy ofertą pełnego ubezpieczeniem Cargo zależnie od wartości przewożonego ładunku z limitem odpowiedzialności z tytułu pojedynczego zdarzenia do wysokości 5 000 000 PLN.

Spedycja drogowa JAS-FBG S.A. to: 

  • 300 środków transportu w ramach grupy kapitałowej,
  • dostęp do środków transportu o ładowności od 1,5 do 24 t,
  • sprzęt specjalistyczny do przewozu ładunków ponadgabarytowych,
  • realizacja zleceń 24 godziny na dobę,
  • stały kontakt z kierowcami,
  • OC przewoźnika i spedytora.

© JAS-FBG S.A. Katowice 40-706, ul. Kolejowa 17 Strona główna Mapa serwisu Kontakt