Program płatnych praktyk absolwenckich

Chcesz zapoznać się z zasadami planowania transportów całopojazdowych lub drobnicowych? Wiążesz swoją przyszłość zawodową z logistyką? A może interesuje Cię obszar agencji celnej?
Pod okiem specjalistów będziesz miał możliwość poznania od kuchni jak wygląda praca w branży TSL.
Dołącz do naszego zespołu, zrób pierwszy krok w swojej karierze!

Podczas praktyki będziesz wykonywał/a zadania adekwatne do wybranego działu. Poznasz specyfikę pracy oraz kulturę organizacyjną firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • wsparcie specjalistów w realizacji usług
  • kontakty z klientem wewnętrznym i zewnętrznym firmy
  • pomoc w bieżących obowiązkach administracyjnych
  • używanie specjalistycznych branżowych programów
  • … oraz wiele innych ciekawych czynności związanych ze specyfiką danego działu

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz wykształcenie co najmniej średnie
  • nie masz ukończonych 30 lat (warunek konieczny zgodny z ustawą o praktykach absolwenckich)
  • posiadasz umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności programu MS Excel)
  • łatwo nawiązujesz kontakty z innymi
  • jesteś samodzielny/a i lubisz wyzwania
  • chcesz zdobyć doświadczenie w branży TSL

Oferujemy?

umowa o praktykę absolwencką na czas od 1 do 3 miesięcy wynagrodzenie dla praktykantów
opieka merytoryczna doświadczonych
specjalistów
możliwość zatrudnienia
dla najlepszych
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w czołowej firmie TSL zaświadczenie i referencje po zakończonej praktyce

Polityka prywatności

Zaakceptuj

Zaakceptuj wszystkie
Zawsze aktywne
Więcej szczegółów: Polityka prywatności
Google Analytics

Więcej szczegółów: Google Analytics

Pixel Facebooka

Więcej szczegółów: Pixel Facebooka

Hotjar

Więcej szczegółów: Hotjar