JAS-FBG S.A. » Kontakt » Dział handlowy

Agnieszka Porębska

Dyrektor handlowy

Tel.: +48 32 359 35 69

Tel.: +48 506 011 841

aporebska@jasfbg.pl

handlowy@jasfbg.pl

Dariusz Haehne

Z-ca Dyrektora handlowego

Tel.:    +48 17 777 01 54

Tel.:    +48 506 011 431

dhaehne@jasfbg.pl

handlowy@jasfbg.pl

Białystok

Monika Błażko

Tel.:    +48 85 744 43 09

Tel.:    +48 506 013 582

mblazko@jasfbg.pl

Bydgoszcz

Justyna Minga

Tel.:    +48 52 391 55 75

Tel.:    +48 797 905 303

jminga@jasfbg.pl

Gdańsk

Dariusz Panek

Tel.:    +48 58 563 59 03

Tel.:    +48 506 011 512

dpanek@jasfbg.pl

Katowice

Anna Konopka-Skopczyńska

Tel.:    +48 32 359 35 76

Tel.:    +48 506 013 843

akonopka@jasfbg.pl

Katowice

Aleksandra Szot

Tel.:    +48 506 011 491

aszot@jasfbg.pl

Kielce

Bartłomiej Kasztelan

Tel.:    +48 41 375 76 02

Tel.:    +48 506 011 961

bkasztelan@jasfbg.pl

Kraków

Marek Nęcki

Tel.:    +48 12 650 03 77

Tel.:    +48 506 011 425

mnecki@jasfbg.pl

Lublin

Ewa Wiśniewska

Tel.:    +48 81 464 38 00

Tel.:    +48 506 011 436

ewisniewska@jasfbg.pl

Łódź

Katarzyna Rosiak-Olczak

Tel.:    +48 506 013 586

kolczak@jasfbg.pl

Poznań

Martyna Mizerna

Tel.:    +48 61 660 95 62

Tel.:    +48 797 905 654

mmizerna@jasfbg.pl

Rzeszów

Dariusz Haehne

Tel.:    +48 17 777 01 54

Tel.:    +48 506 011 431

dhaehne@jasfbg.pl

Słupsk

Anna Podlasińska

Tel.:    +48 59 848 10 90

Tel.:    +48 506 011 477

apodlasinska@jasfbg.pl

Szczecin

Anna Podlasińska

Tel.:    +48 59 848 10 90

Tel.:    +48 506 011 477

apodlasinska@jasfbg.pl

Warszawa

Anna Czmyr

Tel.:    +48 797 905 404

aczmyr@jasfbg.pl

Warszawa

Sandra Jastrzębska

Tel.:    +48 797 905 319

sjastrzebska@jasfbg.pl

Wrocław

Iwona Grysztar

Tel.:    +48 71 727 66 10

Tel.:    +48 506 011 451

igrysztar@jasfbg.pl

Korzystanie z analitycznych i marketingowych plików cookies wymaga Państwa zgody, którą można wyrazić, klikając „Zaakceptuj”. Jeżeli nie chcą Państwo wyrazić zgody na korzystanie przez nas i naszych partnerów z określonych kategorii plików cookies, należy wybrać opcję „Zarządzaj Cookies” i zadecydować o swoich preferencjach. Wyrażoną zgodę można wycofać w każdym momencie poprzez zmianę preferencji plików cookies.

 

Polityka prywatności

Zarządzaj cookies
Zaakceptuj

Poniżej możesz zarządzać preferencjami dotyczącymi korzystania przez nas i naszych partnerów z plików cookie.

Zaakceptuj wszystkie
Niezbędne i funkcjonalne pliki cookie
Zawsze aktywne
Więcej szczegółów: Polityka prywatności
Google Analytics

Więcej szczegółów: Google Analytics

Pixel Facebooka

Więcej szczegółów: Pixel Facebooka

Hotjar

Więcej szczegółów: Hotjar

Zapisz ustawienia i zamknij
Pobierz aplikację