Akademia Biznesu
21 maja mieliśmy przyjemność wziąć udział w projekcie Akademia Biznesu, organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, jako partner merytoryczny.
Nasze przedstawicielki z działu HR – Natalia i Gosia – poprowadziły warsztaty pt. „Systemy motywowania i wynagradzania”, dzieląc się praktyczną wiedzą oraz doświadczeniem z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.
Spotkanie było skierowane do studentów. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć rozwój młodych talentów. Wierzymy, że takie spotkania są wartościową przestrzenią do wymiany doświadczeń i budowania świadomości zawodowej.
